Nieuwsbrief

Het huis onderaan de klif

Sharon Gosling

ISBN: 9789020543759
Uitgeverij: Z&K
Uitvoering: Paperback / softback
Omvang: 320 pagina's
Afmeting: 216 mm x 142 mm x 26 mm
Verschijningsdatum: 24-08-2021
Taal: Nederlands
Genre:
'Het huis onderaan de klif' van Sharon Gosling is een indrukwekkende roman over jezelf terugvinden en doorzetten. Laat je meevoeren naar de prachtige Schotse kust!

In 'Het huis onderaan de klif' van Sharon Gosling is chef Anna na een verbroken relatie van twintig jaar toe aan een nieuwe start. Ze verhuist naar Crovie, een klein vissersdorpje aan de oostkust van Schotland, maar eigenlijk heeft ze meteen spijt. Zodra ze het dorp en de mensen beter leert kennen, vindt ze ook zichzelf en haar liefde voor koken weer terug. Ze besluit haar keuken om te toveren in een kleine lunchclub. Haar leven lijkt eindelijk weer de goede kant op te gaan, zolang niets haar nieuwgevonden geluk verpest… 'Het huis onderaan de klif' is een heerlijke romance om bij weg te dromen. Voor de lezers van Katie Fforde en Santa Montefiore.

€ 17,50 Op voorraad

Direct bestellen »

Andere boeken van Sharon Gosling

>