Fukuoka

Auteur: Tess Lucas
Fukuoka - cover
Jasmijn is in de zevende hemel nu ze Virginia heeft ontmoet, maar is ze wel wie ze zegt te zijn? Ondertussen blijft haar vaste cliënt Robert om aandacht vragen. Voor de fans van ‘Fifty Shades of Grey’ en 'Amber. Belevenissen van een high-class escortdame.' Fukuoka is het laatste deel in de Stiletto’s on tour-serie. Lees ook de eerdere delen.
Lees meer >
Over de auteur

Tess Lucas

Tess Lucas schrijft al jaren voor diverse grote Nederlandse bladen en kranten. Hiervoor interviewde zij tal van escorts en gigolo’s en ze is al jaren bevriend met high class escort Amber die al bijna tien jaar een column publiceert in een groot tijdschrift. Met deze kennis waagde zij zich voor het eerst aan haar romcom-serie STILLETTO’S ON TOUR, die veel waargebeurde elementen bevat. Tess Lucas is een pseudoniem.

Meer boeken van deze auteur
5,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Luisterboek
Ebook
5,99
Niet op voorraad
  • Gratis verzending bij pre-orders
  • Direct na verschijning in huis
  • Binnen 14 dagen gratis retourneren binnen NL
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789020552270
  • Lezer: Verona Stam

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Jasmijn is in de zevende hemel nu ze Virginia heeft ontmoet, maar is ze wel wie ze zegt te zijn? Ondertussen blijft haar vaste cliënt Robert om aandacht vragen. Voor de fans van ‘Fifty Shades of Grey’ en 'Amber. Belevenissen van een high-class escortdame.' Fukuoka is het laatste deel in de Stiletto’s on tour-serie. Lees ook de eerdere delen.

Dit boek is onderdeel van Stiletto's on tour

>